Clean Gate – Kabina do dezynfekcji złotym sponsorem konkursu!

Firma CNC Jurczak producent Clean Global złotym sponsorem konkursu!

CNC JURCZAK

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Jurczak” Jacek Jurczak jest polską, nowoczesną firmą, która powstała w 1998 roku. Głównym przedmiotem ich działalności jest produkcja detali, prototypów, podzespołów oraz wykonywanie przyrządów specjalnych, a także konstrukcji stalowych i linii technologicznych, opartych na opracowanej przez ich firmę lub kontrahenta dokumentacji technicznej. Specjalizują się w realizacji zleceń z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych. Ich zakład jest jednym z niewielu wyspecjalizowanych narzędziowni. Wykonują elementy pojedyncze oraz partie mało, średnio i wieloseryjne. Obrabiają stal narzędziową oraz stale nierdzewne, kwasoodporne, węglowe, tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. 

W 2020 r. poszerzyli swoją ofertę o dział automatyki i robotyki zajmujący się projektowaniem oraz budową stanowisk zrobotyzowanych, a także automatyzacją linii produkcyjnych. Dzięki ich innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają na szybki rozwój przedsiębiorstw, wzrost wydajności i jakości usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzyli rozwiązania skuteczne w walce z COVID-19. Dostarczają firmom i instytucjom zaawansowane technologicznie urządzenia do dezynfekcji. Ich produkty minimalizują ryzyko zakażania oraz zapewniają bezpieczeństwo na stanowiskach pracy i w miejscach użyteczności publicznej.

https://www.facebook.com/cncjurczak/ 
https://cncjurczak.pl/

Clean Gate – Kabina do dezynfekcji

Wysokiej klasy produkt, który pozwoli odzyskać spokój, komfort i bezpieczeństwo w miejscach użyteczności publicznej a także w miejscach pracy. Dostosowana dla osób niepełnosprawnych, matek z dziećmi a nawet osób cierpiących na klaustrofobię.

https://www.facebook.com/cleanglobaltechnology 
https://www.instagram.com/cleanglobal.pl/ 
https://www.cleanglobal.pl

Podobne wpisy