Depicenter złotym sponsorem konkursu!

Depicenter dołączył do grona złotych sponsorów naszego konkursu!

DEPICENTER to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i otoczony zostaje kompleksową opieką kosmetologa. Ich celem jest stworzenie miejsca, które zaspokoi Państwa potrzeby, pozwoli zapomnieć o codziennym natłoku zajęć i pomoże zakończyć dzień chwilą dla ciała. Wszystkie zabiegi wykonywane są w ich gabinecie przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów z ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowanymi szkoleniami.

Przed rozpoczęciem przygody z DEPICENTER, gwarantują przeprowadzenie szczegółowej, bezpłatnej konsultacji, w celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami, ułożenia indywidualnego planu zabiegów oraz przekazania wszelkich niezbędnych informacji dot. zabiegów.

W ich gabinecie pracują tylko na najnowszym i najskuteczniejszym sprzęcie, będącym liderem na światowym rynku kuracji do walki z owłosieniem, laserze amerykańskiej firmy Lumenis Light Sheer Duet, który zdobył wiele światowych nagród. W DEPICENTER mogą Państwo dodatkowo skorzystać z zabiegów odmładzających na twarz oraz wyszczuplających na ciało. Do zabiegów wykorzystują preparaty najlepszych firm m.in. Revitacare, pHFormuła, które wybrane zostały w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie, a o ich jakości świadczyć mogą zdobyte nagrody na światowym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.

Mogą Państwu zagwarantować, że korzystając z usług ich gabinetu uzyskają Państwo najlepsze efekty zabiegowe. Ich pełen pasji do kosmetologii i medycyny estetycznej, personel chętnie odpowie na Państwa pytania, a zabieg przeprowadzone w ich gabinecie będą Państwo miło wspominać, dzięki przyjaznej i pełnej profesjonalizmu atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą zabiegową i rozpoczęcia z nimi drogi do piękna.

https://www.facebook.com/depicenterpolska 
https://www.instagram.com/depicenterpoznan/ 
https://depicenter.pl

Podobne wpisy