#MISSjaŚwięta

„Bieda” nie jest abstrakcyjnym pojęciem. Dla niektórych, znaczenie tego słowa jest bardzo odczuwalne.

Wiele rodzin potrzebujących pomocy żyje tuż obok nas, choć często ich nie dostrzegamy. Łącząc wspólne siły możemy sprawić, że wiele osób w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia poczuje wsparcie i chociaż na chwilę zapomni o trudach dnia codziennego oraz sytuacji w jakiej przyszło im żyć.

Z myślą o takich osobach oraz ich rodzinach aktualnie panująca Miss Polski Magdalena Kasiborska zainicjowała akcję #MISSjaŚwięta do której przyłączyły się tegoroczne laureatki i uczestniczki konkursu Miss Woj. Wielkopolskiego!

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli i o szlachetnym sercu do zaangażowania się oraz wsparcie mojego projektu. Aby pomóc, należy dostarczyć artykuły spożywcze w wyznaczone do tego miejsca.

Poniżej lista miejsc (na terenie Wielkopolski gdzie możecie dostarczyć produkty (lista będzie aktualizowana):

  • zbiórka na terenie Poznań, Swarzędz i okolic koordynowana przez Adrianna Koperska – Miss Nastolatek Poznania oraz półfinalistka Miss Polski Nastolatek 2020 – kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Adrianną (facebook.com/pradadadada lub instagram.com/koperskada/)
  • zbiórka na terenie Gniezna i okolic koordynowana przez Zofia Krajewska – Miss Nastolatek Woj. Wielkopolskiego oraz półfinalistka Miss Polski Nastolatek 2020 – kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Zofią (facebook.com/krajevvska lub instagram.com/krajewska_zofia/)
  • zbiórka na terenie Chocz/Kostrzyn Wlkp i okolic koordynowana przez Nikola Bigucka – Miss Poznania 2020 – kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Nikolą (facebook.com/nikola.bogucka123 lub instagram.com/xnikooo/)

Jeśli są osoby lub firmy, które chciałyby wesprzeć akcję zapraszamy również do kontaktu przez wiadomość prywatną na naszym fanpage, instagram lub biuro@misswielkopolski.pl

Podobne wpisy